Studia i praca? Dwa kierunki? A może studia i …? Doskonale wiemy, że nie brakuje Wam pomysłów na siebie samych, dlatego studia uzupełniające magisterskie z filozofii zajmą tylko 3 dni w tygodniu. Resztę czasu masz na inne zajęcia.

Poniedziałki, wtorki i środy to czas, który poświęcisz na zajęcia obowiązkowe oraz fakultatywne. W pozostałe dni tygodnia możesz skupić się na pracy zawodowej, rozwijaniu własnych, pozauczelnianych zainteresowań lub poświęcisz na wolontariat. To także dodatkowa możliwość by w napięty studencki harmonogram zmieścić zajęcia na innym kierunku. Plan zajęć na studiach uzupełniających magisterskich z filozofii w każdym semestrze będzie zawierał się tylko w trzech dniach w tygodniu.

Nie musisz rezygnować z pracy by zdobyć dyplom magistra! Łączenie studiów dziennych z pracą stanie się łatwiejsze. Poszerzysz swoje horyzonty, nauczysz się myśleć logicznie i kreatywnie, a jednocześnie możesz zdobywać cenne doświadczenie zawodowe by po studiach bez problemów w pełni wkroczyć na rynek pracy.

Trzydniowy plan studiów to także świetna propozycja dla tych, którym nie jest wszystko jedno i pragną angażować się w większym stopniu w szereg inicjatyw kulturalnych czy społecznych. Również jeśli dojeżdżasz na studia spod Poznania, to dzięki naszej propozycji oszczędzisz na dojazdach.

A może znajdziecie inne zajęcie dla siebie? W końcu to Wasz czas!