Od 1 czerwca 2024 r. trwa rekrutacja na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wybierz kierunki oferowane przez Wydział Filozoficzny! Spotkajmy się na UAM!

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne pierwszego stopnia oraz studia uzupełniające magisterskie na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kandydacie, Kandydatko! Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę, załóż konto w Systemie Internetowej Rekrutacji i zapisz się na studia na jednym z najlepszych i największych wydziałów filozoficznych w Polsce!

Wydział Filozoficzny UAM stwarza niepowtarzalną okazję do spotkania najwyższej klasy naukowców oraz do prowadzenia interdyscyplinarnych badań. To unikatowa szansa połączenia inspirujących wykładów i doświadczenia miasta tętniącego życiem. Poznańska filozofia to rozpoznawalna i szanowana marka już od wielu lat. Ze względu na swoje zalety chętnie wybierana także jako drugi kierunek studiów.

Stawiamy Wasz rozwój na pierwszym miejscu! Dajemy studentom możliwość udziału w programach wymian akademickich MOST i Erasmus+, pozwalających na okresowe studiowanie na innych uniwersytetach w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej. Mamy kilkadziesiąt miejsc stypendialnych na zagranicznych uczelniach partnerskich. Na Wydziale działa też Studenckie Koło Filozoficzne UAM, które posiada liczne sekcje tematyczne, oraz studenckie czasopismo filozoficzne „Preteksty”, stwarzające wyjątkową okazję do rozpoczęcia przygody naukowej z filozofią. Aktywny Samorząd Studentów Wydziału Filozoficznego organizuje liczne wydarzenia np. Festiwal Kultury Studentów „Kulminacje”, wykłady otwarte czy konferencje naukowe.

UAM – tu warto studiować!